Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Газопостачання

19.08.2017 / 12:51

Норми споживання природного газу

Споживачі, у яких відсутній лічильник, сплачують за послуги газопостачання відповідно до встановлених державою норм споживання природного газу.
Споживачі, у яких відсутній лічильник газу, оплачують послуги з газопостачання відповідно до встановлених державою норм Споживачі, у яких відсутній лічильник газу, оплачують послуги з газопостачання відповідно до встановлених державою норм ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017р. № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з 19 серпня 2017р. соціальні нормативи користування природним газом, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії і норми споживання газу населенням у разі відсутності газових лічильників становлять: 

Вид споживання

Одиниця виміру

Соціальний норматив користування природним газом

Норма споживання газу

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання

куб. метрів людино-місць

3,3

3,3

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача

куб. метрів людино-місць

5,4

5,4

Плита газова та водонагрівач

куб. метрів людино-місць

10,5

10,5

Споживачам, які отримують субсидію, для розрахунку розміру плати за спожитий газ необхідно звертатися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, а споживачам, які мають пільги на оплату послуг з газопостачання – до відділу по оплаті і пільгам ПАТ «Миколаївгаз» у своєму районі.