Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104
29.05.2014 / 14:17
Соціальні проекти ПАТ «Миколаївгаз»
ПАТ «Миколаївгаз» - це велика енергетична компанія південного регіону України, яка окрім транспортування і постачання газу, реалізовує ряд соціальних проектів, спрямованих як на покращення умов праці робітників підприємства, так і на підтримку соціального комфорту своїх клієнтів - споживачів газу.

Благодійна соціальна допомога

Олександр Гончаренко на юнацькому чемпіонаті Європи в класі Bic Techno в Ізраїлі Олександр Гончаренко на юнацькому чемпіонаті Європи в класі Bic Techno в Ізраїлі ПАТ "Миколаївгаз"

ПАТ «Миколаївгаз» регулярно надає благодійну соціальну допомогу різним спілкам та організаціям, які періодично звертаються до компанії. Так, в 2013 році було надано допомогу:

  • Спілці ветеранів ВВВ в організації святкових урочистостей до Дня Перемоги і проведенню їх на належному рівні;
  • Миколаївському обласному благодійному фонду «Кіммерія», що підтримує ветеранів СБУ в Миколаївській області;
  • Благодійній організації «Фонд перспективного розвитку Ленінського району м.Миколаєва» для приведення в належний стан пам’ятних місць міста;
  • 26 квітня 2013р. підприємство виступило спонсором однієї з номінацій в XVI Міжнародному конкурсі шкільних медіа, організатором якого є Коледж преси та телебачення;
    • На початку серпня 2013р. ПАТ «Миколаївгаз» підтримало Миколаївську міську громадську організацію “Духовно-просвітницький центр ім. Святого праведного воїна Федора Ушакова – адмірала флоту” в якості перевізника членів делегації до м.Очакова, де проходив дитячий фестиваль «Слов’янського табору».
    • При підтримці ПАТ «Миколаївгаз» миколаївський віндсерфер Олександр Гончаренко завоював срібло у юнацькому чемпіонаті Європи в класі Bic Techno (парусна дошка), який проходив у Ізраїлі з 28 жовтня по 2 листопада 2013р.

Конкурси професійної майстерності

Місячники безпеки

Діяльність профспілки