Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Соціальні проекти

13.02.2014 / 11:02

Соціальні гарантії працівників

ПАТ «Миколаївгаз» - це яскравий приклад соціально відповідального підприємства. В 2014 році у компанії було прийнято новий колективний договір

Новий колдоговір діятиме впродовж 5 років. Це є показником того, що керівництво ПАТ «Миколаївгаз» має стратегічне бачення розвитку компанії і готове надати своїм працівникам стабільність трудових гарантій і соціальних виплат в такий економічно нелегкий для нашої країни час.

Колективний договір регулює відносини між адміністрацією та працівниками ПАТ «Миколаївгаз» у сфері виробничих , трудових і соціально-економічних питань. У ньому враховані умови праці, її оплата, права та обов'язки як роботодавця, так і профспілки, працівників компанії. Інтереси трудового колективу підприємства представляє Профспілковий комітет, який налічує більше 2,2 тис. членів.

Згідно з новими положеннями цього договору зростає розмір основних та додаткових виплат, які стосуються нормування оплати праці, заохочення персоналу й соціально-побутових умов роботи. Збільшується рівень матеріальної допомоги при звільнені працівників у зв’язку з виходом на пенсію, у зв’язку з ювілеєм 50 років. Також трудова угода передбачає матеріальну допомогу при вступі в шлюб, народжені дитини, смерті близьких родичів. На оздоровлення до щорічної відпустки виплачуються грошові кошти у розмірі від 1\4 до 1 місячного окладу робітника. При вступі в шлюб даються 2 календарних дні додатково оплачуваної відпустки й 1 – на День знань для робітників, які мають дітей шкільного віку 1-4 класів. І це далеко не все.

ПАТ «Миколаївгаз» - це не просто компанія, це велика родина, де піклуються про кожного співробітника. Забезпечення добробуту, комфорту життя і праці кожного члена великої команди працівників ПАТ «Миколаївгаз» - одне з основних завдань, які стоять перед керівництвом компанії.