Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Соціальні проекти

10.06.2014 / 14:37

Колектив ПАТ «Миколаївгаз» надав допомогу сім'ям, постраждалим від вибуху на Лазурній

Чотири сім'ї, постраждалі від вибуху на вул. Лазурній, отримали матеріальну допомогу від ПАТ «Миколаївгаз».

Колектив підприємства не зміг залишитися осторонь біди, яка спідкала їх співвітчизників і колег. Спільними зусиллями робітників всіх структурних підрозділів газового господарства було зібрано 24,5 тис. грн., які будуть передані сім'ям постраждалих.

«Ми хотіли б допомогти кожній постраждалій родині, але, на жаль, в такий економічно нелегкий для нашої країни час, ми не можемо повноцінно допомогти всім, кого торкнулося це нещастя, тому нами було прийнято колегіальне рішення підтримати кілька сімей: колишніх співробітників підприємства Лепетун і Опришко, Анну Навчук, яка втратила доньку - племінницю одного з наших колег та Ірину Алфимову, яка у зв'язку з важким станом, більше всіх зараз потребує допомоги та підтримки», - відзначає голова правління Богдан Стегній.

Крім того, правління ПАТ «Миколаївгаз» прийняло рішення від імені компанії виплатити сім'ям Лепетун і Опришко додатково по 3 тис. грн. А профспілкова організація від себе виділила 1 тис. грн. матеріальної допомоги членам сім'ї Лепетун - ветеранам праці, які пішли на заслугований відпочинок, пропрацювавши в компанії більше 25 років.

«Наша компанія - велика сім'я. Ми завжди готові підтримати своїх співробітників, нехай навіть колишніх, а нинішнім працівникам забезпечити стабільність трудових гарантій і соціальних виплат завдяки прийнятому в цьому році новому колективному договору.Він дає можливість кожному члену нашого великого колективу відчувати себе впевнено і захищено», - резюмує голова профспілкової організації Ганна Севастьянова.

Джерело: