Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

12.07.2018 / 12:54

За перше півріччя аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Миколаївгаз» здійснила близько 6 тис. виїздів

За перші 6 місяців поточного року аварійна газова служба виїжджала за викликами споживачів природного газу 5682 рази. Половина з них припадає на м. Миколаїв.
Аварійна газова служба отримує від 15 до 45 виліків на день Аварійна газова служба отримує від 15 до 45 виліків на день ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Найчастішими причинами звернень є витоки газу, несправність газових приладів, пориви газопроводів, пожежі, напруга на газових мережах тощо. Лише за червень 2018 року до служби АДС м.Миколаєва надійшло 256 аварійних викликів і ліквідовано 400 витоків газу. Найчастіше аварійні ситуації виникають через недотримання абонентами правил безпеки.

Найрозповсюдженішими випадками є самовільне встановлення, заміна чи ремонт газових приладів, недотримання газових приладів в чистоті. Деякі споживачі, особливо люди похилого віку або ті, що знаходяться в стані алкогольного сп’яніння, залишають газові прилади без нагляду, забувають вимкнути газ, виходячи з дому, використовують газове обладнання не за призначенням тощо.

Проте ключовий структурний підрозділ підприємства ПАТ "Миколаївгаз" відчуває постійний брак фінансування.

«Минулого року витрати на утримання аварійно-диспетчерської служби склали близько 2,35 млн. гривень. Враховуючи тільки базові потреби АДС, аби закупити все необхідне для підтримання роботи служби, до річного плану на 2018 рік було прораховано закласти фінансування у розмірі 3 млн. гривень. А збільшити фінансування нам не дозволяє низький розмір тарифу розподілу», - розповідає голова правління ПАТ «Миколаївгаз» Павло Попов.

Постійне зростання вартості паливо-мастильних матеріалів, необхідність оновлювати обладнання та інструментарій, потреба у заміні декількох застарілих авто – все це потребує значного збільшення обсягу фінансування служби АДС.

Діючий тариф на послуги розподілу природного газу, затверджений держрегулятором НКРЕКП, не дає ПАТ «Миколаївгаз» можливості збільшити фінансування на розвиток аварійно-диспетчерської служби.

Джерело: