Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

27.04.2018 / 11:31

Учасники конкурсу аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Миколаївгаз» показали високі результати професійної підготовки

26 квітня у ПАТ «Миколаївгаз» відбувся другий (обласний) етап конкурсу серед бригад аварійно-диспетчерської служби. В ньому взяли участь три бригади АДС – представники кожного районного відділення компанії: Братської дільниці Вознесенського відділення, Баштанської дільниці Баштанського відділення і Миколаївської дільниці Миколаївського відділення.
Ліквідація аварійної ситуації - витоку газу у колодязі Ліквідація аварійної ситуації - витоку газу у колодязі ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Конкурс проводиться з метою контролю та підвищення рівня підготовки працівників аварійно-диспетчерської газової служби, адже саме від їх професіоналізму залежить забезпечення безперебійної і безаварійної роботи систем газопостачання в умовах оперативної локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.

Оцінювання учасників відбувалось за такими критеріями:

  • перевірка укомплектованості аварійних бригад усіма необхідними інструментами та обладнанням;
  • технічний стан автомобілів;
  • тест на перевірку теоретичних знань;
  • відпрацювання практичних навичок.

В свою чергу, практична частина включала в себе декілька завдань:

  • швидкість та правильність одягання засобів індивідуального захисту;
  • усунення витоку газу у колодязі (відбувалось у тренувальному містечку на території ПАТ «Миколаївгаз»);
  • локалізація та ліквідація витоку газу на газорегулюючому обладнанні з переведенням роботи системи на «байпас» (відбувалось на діючому ГРП).

За підсумками конкурсу перше місце взяла бригада АДС з м. Миколаєва, друге зайняли представники Братської дільниці і третє місце посіла команда Баштанського відділення.

«Всі бригади добре впорались із поставленими задачами. Це демонструє високий рівень підготовки працівників аварійно-диспетчерської служби 104. Ми задоволені результатом, адже від професіоналізму бригад АДС залежить безпека газопостачання в умовах виникнення аварійних ситуацій, а відповідно життя, здоров’я та добробут наших громадян – споживачів природного газу», - резюмує головний інженер ПАТ «Миколаївгаз» Володимир Кузнєцов.

Джерело: