Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

12.09.2019 / 14:31

У «Миколаївгазі» пройшли тренування з безпеки виконання робіт у замкненому просторі

11 вересня АТ «Миколаївгаз» спільно з Держпрацею провели тренувальні заняття аварійно-диспетчерської служби з метою повторення навичок дотримання вимог безпеки під час виконання робіт в замкнених просторах.
Тренування АДС Тренування АДС ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

Начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Держпраці у Миколаївській області Сергій Джігімон навів статистичні дані 2019 року щодо кількості нещасних випадків, які сталися на виробництвах під час виконання робіт у замкнених просторах (колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, камерах, колекторах тощо). Такі роботи відносяться до робіт підвищеної небезпеки, тому під час їх виконання необхідно дотримуватись суворих правил та умов діяльності.

Головний інженер Вадим Чебан та начальник служби охорони праці та цивільного захисту Тетяна Лук'яненко АТ "Миколаївгаз" звітували щодо заходів, які в обов’язковому порядку і на постійній основі проводяться на підприємстві. Серед них проходження працівниками додаткового навчання, регулярних медичних оглядів, інструктажів з охорони праці та інше.

На підтвердження та закріплення знань та навичок бригада АДС «Миколаївгазу» продемонструвала основні заходи, які треба застосовувати для робіт характеру підвищеної небезпеки на прикладі займання газу у колодязі – як одягати спецодяг та які використовувати засоби індивідуального захисту, як подавати певні сигнали під час виконання робіт, надавати першу медичну допомогу при можливому травмуванні тощо.

Сергій Джігімон дав АТ «Миколаївгаз» високу оцінку щодо дотримання працівниками правил безпечного виконання газонебезпечних робіт в замкнутому просторі.

Джерело: