Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

24.01.2019 / 11:16

У 2018 році ПАТ «Миколаївгаз» попередило понад 12 тисяч небезпечних ситуацій

У 2018 році фахівці ПАТ «Миколаївгаз» завершили проведення планового технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових систем. З поточного року ця послуга стала ринковою і надається на договірній основі.
Своєчасне технічне обслуговування газових приладів - запорука безпеки! Своєчасне технічне обслуговування газових приладів - запорука безпеки! ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Протягом минулого року планово-технічне обслуговування було проведено у 111,3 тис. споживачів газу. Виявлено 1158 випадків несанкціонованого втручання в газові прилади і усунуто 12,3 тис. витоків газу. Виявивши втручання й ліквідувавши витоки, газовики тим самим запобігли виникненню нещасних випадків, які могли б статися через задуху або отруєння чадним газом.

З цього року роботи по обслуговуванню внутрішньобудинкових газових систем стали ринкової послугою. ПАТ «Миколаївгаз» не може проводити безкоштовне техобслуговування внутрішньобудинкових мереж і приладів. У 2019 таке обслуговування буде здійснюватися тільки на підставі укладених договорів.

«Наприкінці минулого року ми вже інформували споживачів про необхідність укладати договори на обслуговування внутрішньобудинкових газових систем. Хочемо ще раз акцентувати на цьому увагу наших клієнтів, адже від своєчасної діагностики приладів і ліквідації несправностей залежить їхнє життя і здоров'я. І щоб уникнути нещасних випадків, як той, що недавно стався по вул.Образцова, ми переконливо радимо нашим клієнтам зробити це якомога швидше», - говорить в.о. директора технічного ПАТ «Миколаївгаз» Олексій Рубський.

Щодня фахівці газової компанії контролюють стан газорозподільної системи Миколаївської області та проводять її обстеження для безпечної і безперебійної доставки газу майже 350 тисячам споживачів регіону.

Загальна протяжність газових мереж Миколаївської області, якими блакитне паливо надходить до споживачів, становить понад 8,7 тисячі км. Кожен день по ним проходять сотні тисяч кубометрів газу, що дозволяє клієнтам компанії отримувати газ в цілодобовому режимі.

Кошти на проведення діагностичних і ремонтних робіт газорозподільної системи Миколаївської області ПАТ «Миколаївгаз» йдуть з тарифної виручки компанії. Розмір вкладень, спрямованих на підтримку газової системи в безпечному робочому режимі, щороку затверджується НКРЕКП в плані розвитку газорозподільної компанії. У 2019 на це передбачено спрямувати, як і в минулому, близько 10 млн. гривень.

Джерело: