Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

23.07.2020 / 10:33

Споживачі газу Миколаївської області розрахувались за доставку газу лише наполовину

З моменту введення карантину спостерігається тенденція падіння платежів за доставку газу споживачами Миколаївської області. Так станом на 20 липня 2020 року розрахунки за доставку газу перед АТ «Миколаївгаз» складають лише 50%.
Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання ФОТО: 104.ua

Побутові споживачі і промислові організації Миколаївської області розрахувались за липень на 63%, бюджетні організації – на 37%. Але критично низький рівень розрахунків залишається за теплопостачальними компаніями, які сплатили за послугу з розподілу газу лише 18%.

Через низький рівень платежів АТ «Миколаївгаз» недоотримує значну частину коштів, яка спрямовується на реалізацію заходів з підготовки газорозподільної системи області до опалювального сезону.

«Зараз триває сезон активної реалізації планових ремонтних робіт газорозподільної системи. Проводиться обстеження і заміна ділянок газопроводів, перевіряється обладнання для підтримки тиску газу в мережах, його ремонт та заміна, йде оновлення станцій катодного захисту та багато іншого. Але відсутність належного фінансування через накопичення заборгованості ставить під загрозу підготовку та своєчасний початок опалювального сезону», - розповідає директор технічний АТ «Миколаївгаз» Дмитро Грицай.

Нагадаємо, що, на відміну від оплати за спожитий газ, оплата за доставку газу побутовими споживачами здійснюється в поточному місяці отримання послуги до 20 числа, тобто, за липень – до 20 липня, за серпень – до 20 серпня. Що стосується бюджетних, промислових та теплопостачальних організацій, за умовами договору на розподіл газу вони можуть отримувати послугу з розподілу газу виключно на умовах передплати.

Аби полегшити своїм клієнтам можливість оплати за доставку газу, «Миколаївгаз» пропонує користуватись зручними онлайн-сервісами: особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104Mobile та 104Mobile Light, чат-бот 7104ua у Viber. Вони були створені саме для того, щоб споживачі газу могли сплатити за послугу, швидко, а головне – безпечно.

У компанії наголошують, що оплата за доставку газу – це важлива умова для того, щоб взимку споживачі могли отримувати газ безпечно та безперебійно.

«Якщо зараз ми отримуватимемо платежі в повному обсязі, ці кошти допоможуть нам якісно підготувати систему до зими і таким чином попередити виникнення аварійних ситуацій та припинення газопостачання під час холодів. Тож наголошуємо, що безаварійність і безперебійність газопостачання взимку в першу чергу залежать від того, чи вистачить нам зараз коштів підготувати систему», - резюмує директор комерційний АТ «Миколаївгаз» Віталій Нестеренко.

Джерело: