Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

05.04.2018 / 13:13

Профілактичні заходи – запорука безпеки життєдіяльності людини

04 квітня 2018 року у м.Баштанка ПАТ «Миколаївгаз» спільно з Управлінням Держпраці в Миколаївській області провели нараду з питань попередження нещасних випадків під час користування природним газом у побуті.

На нараді були присутні головний інженер ПАТ«Миколаївгаз» Володимир Кузнєцов, начальник служби з охорони праці та цивільного захисту Тетяна Лук’яненко, начальник Баштанського відділення ПАТ«Миколаївгаз» Дмитро Олійник, а також працівники Баштанського відділення, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Баштанка та особи, відповідальні за технічний стан та безпечну експлуатацію газового обладнання закладів освіти Баштанського району. Головував начальник  відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в Миколаївській області Сергій Джігімон.

В ході заходу розглядались та обговорювались наступні питання:

  • вимоги щодо утримання в належному стані газових мереж, газових приладів та обслуговування димовентиляційних каналів;
  • необхідність своєчасного комплексного проведення планово-технічного обслуговування газових приладів з метою запобігання нещасних випадків;
  • правильність оформлення необхідної документації;
  • важливість проведення інструктажів з правил безпеки тощо.

Крім того було нагадано ряд важливих вимог Правил безпеки систем газопостачання та озвучено статистику та приклади нещасних випадків, які відбулись на території області та Баштанського  району протягом  2017-2018 років.

«Не можна забувати, що від безпечної експлуатації газового обладнання залежить не лише ваше життя, а й життя оточуючих та ваших близьких. Газ - це дуже небезпечно!», - на завершення наради підкреслив Сергій Джігімон.

Того ж дня у м.Баштанка було проведено засідання з нагоди Дня охорони праці під девізом  «Безпека та здоров'я нового покоління».

На нараді також були присутні представники Баштанського відділення ПАТ«Миколаївгаз» та Управління Держпраці в Миколаївській області. Головувала начальник служби з охорони праці та цивільного захисту ПАТ«Миколаївгаз» Тетяна Лук’яненко.

Спершу вона ознайомила присутніх зі статистикою нещасних випадків, які трапились на підприємстві за 2017-2018 роки. А потім розповіла про те, що в цьому році під егідою Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня) і Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею (12 червня) проводиться спільна річна компанія під гаслом: «Безпека та здоров'я нового покоління». У своїй доповіді вона навела статистичні дані про працівників ПАТ «Миколаївгаз», які працюють у шкідливих умовах та здійснюють роботи підвищеної небезпеки. Зазначила, які саме спеціальності стикаються з такими умовами праці, а також розповіла про шкідливі виробничі фактори, які можуть впливати на продуктивність праці.

«Існує багато факторів, які можуть зробити молодь більш вразливою до ризиків на виробництві. Це, зокрема:  фізичний і психологічний стан таких працівників, нестача у них досвіду роботи і практичних навичок, погана поінформованість з небезпеками, пов'язаними з роботою,  нездатність відстоювати свої інтереси», - зазначила у своїй доповіді Тетяна Лук’яненко.

Джерело: