Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

03.10.2018 / 11:41

Працівники ПАТ "Миколаївгаз" вийшли на вимушену акцію протесту під стіни НКРЕКП

2 жовтня працівники 35 газорозподільних компаній України вийшли під стіни адмінбудівлі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.
Газовики вимушені вийти на акцію протесту через низький рівень заробітної плати Газовики вимушені вийти на акцію протесту через низький рівень заробітної плати ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Вимогою газовиків було звернути увагу на проблему відтоку кадрів по підприємствах, що тягне за собою можливість техногенних катастроф на газових мережах по всій Україні, забезпечити нормальне функціонування газорозподільної системи, забезпечити гідні умови та оплату праці.

ПАТ "Миколаївгаз" вчергове звертає увагу на масштабність проблеми катастрофічного відтоку кадрів підприємства. Цього разу працівники змушені шукати діалогу із керівниками держави через акцію протесту. Тариф на розподіл, що на сьогодні складає менше 10% від ціни на газ (72 коп.) не покриває усіх витрат підприємства, в тому числі і на гідну оплату праці кваліфікованих працівників газорозподільних компаній. В той час, кошти із тарифу на розподіл також направляються на капітальні ремонти та обслуговування мереж, на виконання інвестиційної програми підприємства, зокрема встановлення індивідуальних приладів обліку для споживачів.

На сьогодні підприємство потерпає від недокомплекту по кадрах, що тягне за собою негативні наслідки по роботі компанії вцілому: підприємству не вистачає слюсарів, обхідників, майстрів, контролерів та інших кадрових одиниць, без яких функціонування підприємства, а також безпечний та безперебійний розподіл природного газу усім категоріям споживачів просто неможливий.

 

Газовики заявляють, у разі, якщо їх не буде почуто найближчим часом, вони вийдуть на довгострокову акцію протесту вже під стіни Верховної Ради.

У період проведення акції протесту робота ПАТ "Миколаївгаз" по всій області залишалась стабільною.

Джерело: