Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

30.03.2015 / 10:55

ПАТ "Миколаївгаз" взяло участь у семінарі «Реформа системи надання житлових субсидій населенню»

27 березня 2015 року в департаменті соціального захисту населення в рамках «Школи соціальних знань» відбувся семінар на тему: «Реформа системи надання житлових субсидій населенню»
Семінар на тему: «Реформа системи надання житлових субсидій населенню» Семінар на тему: «Реформа системи надання житлових субсидій населенню» ФОТО: Прес-служба ДСЗН Миколаївської ОДА

Семінар відбувся за участі громадських організацій ветеранів, інвалідів, волонтерів, викладачів  та студентів ЧДУ ім. Петра Могили та  університету ім. В.О.Сухомлинського, представників ПАТ «Миколаївгаз» та засобів масової інформації (більше 100 осіб).

Під час семінару розглядалися теми: зміни до Порядку призначення житлової субсидії; порядок звернення за житловою субсидією; перелік документів для призначення субсидії; термін призначення житлової субсидії.

Начальник відділу надання державної допомоги управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов`язкового державного страхування Ольга Челенко проінформувала, що призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів – заяви та декларації.  Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій надають організації, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення.

Кожне домогосподарство одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії. Підприємства, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення мають забезпечити виготовлення бланків Заяви та Декларації і доставку їх до споживачів разом з рахунками на оплату послуг.

На всі питання, які були задані під час проведення семінару, Ольга Челенко надала вичерпні відповіді.

З метою подальшого детального інформування своїх споживачів про новий порядок нарахування субсидій від ПАТ "Миколаївгаз" на семінарі були присутні начальник групи по оплаті та пільгам Ірина Козирева, начальник відділу програмного забезпечення та підтримки користувачів Руслан Козубов, а також представники Первомайського та Вознесенського районних управлінь газового господарства.

(за матеріалами прес-служби ДСЗН Миколаївської ОДА)

Джерело: