Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

22.12.2018 / 13:57

ПАТ «Миколаївгаз» радує своїх клієнтів новорічними сюрпризами

Вже вдруге напередодні Нового року ПАТ «Миколаївгаз» організувує для споживачів газу Миколаєва святкування Дня клієнта. Захід тривав з 17 по 21 грудня 2018р.
День клієнта у Центрі обслуговування День клієнта у Центрі обслуговування ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Протягом тижня споживачі природного газу могли взяти участь у розіграшах різних подарунків, відвідуючи Центр обслуговування клієнтів або користуючись онлайн-сервісами газового господарства.

Споживачі, які на святковому тижні відвідали Центри обслуговування клієнтів, отримували фірмові наліпки або магніти, з вказанням власного особового рахунку та нагадуванням про передачу показань лічильника. На маленьких відвідувачів очікували повітряні кульки і солодощі.

Всі клієнти, які дали правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.info, отримали подарунки – фірмові чашки 104.ua та новорічні прикраси.

День клієнта завершено, але сюрпризи продовжуються. 26 грудня відбудеться розіграш призів серед всіх споживачів, які протягом святкового тижня завітали до Центру обслуговування. Крім того, буде проведено розіграш подарунка серед тих, хто в період з 17 по 21 грудня зареєстрували Особисті кабінети на сайті 104.ua.

«Ми вдячні нашим клієнтам за довіру і в минулому році вирішили започаткувати нову традицію – проведення Дня клієнта напередодні новорічних свят. Цього року ми проводимо його вже вдруге. А до Нового року ми підготували супер-акцію! Серед споживачів, які передадуть показання своїх газових лічильників у будь-який спосіб в період з 22 по 29 грудня, буде розіграно головний приз. Що це буде – сюрприз!», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Миколаївгаз» Альона Трибрат.

Списки переможців буде опубліковано на офіційному сайті ПАТ «Миколаївгаз» 27 грудня 2018 року. А головного переможця буде названо напередодні Різдва*.

*для визначення переможців буде використано Інтернет-сервіс Random.org

Джерело: