Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

17.10.2017 / 11:24

ПАТ «Миколаївгаз» нагородило переможців конкурсу дитячого малюнку «Безпечна Україна»

Днями ПАТ «Миколаївгаз» нагородило переможців конкурсу дитячого малюнку «Безпечна Україна», а також незабаром надасть благодійну допомогу воїнам АТО. Заходи приурочено до Дня захисника України, який відзначався 14 жовтня.
Переможці конкурсу малюнків отримали яскраві подарунки Переможці конкурсу малюнків отримали яскраві подарунки ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

19 вересня ПАТ «Миколаївгаз» анонсувало початок конкурсу дитячих малюнків «Безпечна Україна». Головна мета заходу - плекання патріотичних почуттів до Батьківщини у підростаючого покоління. 12 найкращих малюнків передадуть військовим в зону АТО, аби підтримати їх дух та привітати зі святом.

Разом з дитячими малюнками у якості благодійної допомоги ПАТ «Миколаївгаз» також передасть військовим автозапчастини для ремонту техніки.

«Жоден громадянин України, який переймається долею своєї Батьківщини, не може залишатись байдужим до тих подій, що зараз відбуваються на Сході України.  Ми хочемо показати, що не стоїмо осторонь і готові всіляко – і морально, і матеріально – підтримувати наших військових у цей нелегкий для країни час», - говорить голова правління ПАТ «Миколаївгаз» Павло Попов.

У конкурсі малюнку взяли участь школярі не лише з Миколаєва, а й інших районів і міст області. Серед робіт, які отримав «Миколаївгаз», були твори учнів з Нової Одеси, Вознесенська, Врадіївки. Один малюнок надійшов навіть з міста Гайворон Кіровоградської області.

Відкрите онлайн-голосування на сайті компанії тривало з 2 по 10 жовтня. До числа переможців конкурсу увійшли Тяжелова Ольга, Мельник Даша, Герасенкова Вероніка та Батаріни Аня й Катерина. Вони отримали яскраві дитячі енциклопедії.

Але жодного учасника конкурсу «Миколаївгаз» не залишив без уваги – всі діти, які виклали частку своєї душі на папері, отримали заохочувальні подарунки: набори для малювання та солодощі.

Джерело: