Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

05.06.2018 / 08:34

ПАТ "Миколаївгаз" дає роз'яснення щодо питання облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних

31 травня у Миколаївській облдержадміністрації відбулось засідання Регіональної Ради підприємців з питання, що стосується облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних, як того вимагає Постанова НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 "Про затвердження Кодексу газорозподільних систем".
Засідання Регіональної Ради підприємців з питання щодо облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних Засідання Регіональної Ради підприємців з питання щодо облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

На засіданні обговорювались питання щодо порядку, процедури, вартості та строків облаштування лічильників, які належать суб'єктам підприємницької діяльності, засобами дистанційної передачі даних.

На заході був присутній директор технічний ПАТ «Миколаївгаз» Дмитро Сдобнов, який давав роз’яснення по темі засідання і відповідав на запитання депутатів та представників громадськості.

Тема облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних зараз є надзвичайно актуальною. Тож всі, кого вона наразі цікавить, можуть подивитись програму «Тема дня», яка вийшла на телеканалі «Миколаїв» 04.06.2018р. У ній ще раз було озвучено усі важливі аспекти, які мають знати споживачі-підприємці, що ще не оснастили власні прилади обліку відповідним обладнанням.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=cpyUQaulvkE

Джерело: