Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

23.12.2019 / 11:00

Новорічні подарунки «Миколаївгазу»: День клієнта і відкриття двох нових Центрів обслуговування

Напередодні Новорічних свят АТ «Миколаївгаз» підготувало для своїх клієнтів масу сюрпризів: День клієнта і відкриття відразу двох нових Центрів обслуговування споживачів газу.
"Миколаївгаз" провів День клієнта "Миколаївгаз" провів День клієнта ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

З 16 по 20 грудня компанія провела вже ставший за три роки традицією - День клієнта. Весь тиждень відвідувачів Центру обслуговування клієнтів в Миколаєві чекали приємні сюрпризи, розіграші, конкурси та подарунки.

«Миколаївгаз» разом ще з 18-ю газорозподільними компаніями, взяв участь у встановленні рекорду України за кількістю «Дякую», написаних споживачам газу в святкових листівках за один день, провів «газову» вікторину і новорічний майстер-клас для дітей, а також визначив кращого менеджера Центру обслуговування на думку самих клієнтів.

Ще одним передноворічним сюрпризом в День Святого Миколая стало урочисте відкриття нового – другого Центру обслуговування клієнтів АТ "Миколаївгаз" в місті Вознесенськ. Тепер близько 43 тис. споживачів газу Вознесенського району зможуть швидко, доступно і зручно отримати весь спектр послуг газової компанії.

Третій Центр обслуговування буде відкритий для жителів Баштанського району в місті Баштанка – 28 грудня. Він зможе охопити більше 21 тис. споживачів газу.

«Ми прагнемо налагодити комунікацію з усіма нашими клієнтами в найвіддаленіших куточках області. Для того, щоб споживачам газу було зручно і комфортно отримувати послуги нашої компанії, ми постійно вдосконалюємо клієнтський сервіс. Створюємо нові зручні онлайн-сервіси, відкриваємо сучасні Центри обслуговування, проводимо для наших клієнтів різні акції, організовуємо свята. Таким чином ми намагаємося показати, що цінуємо кожного нашого клієнта і тому всіма силами прагнемо покращувати якість послуг, що надаються», - розповідає начальник клієнтського сервісу Мар'яна Жовнерик.

У центрах обслуговування клієнтів споживачі можуть укласти договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж, замовити установку газового обладнання, лічильника, газифікацію житла, виготовлення технічних умов, проектної документації тощо. Всього в одному місці клієнти можуть отримати більше 40 різних послуг.

До нового року в Миколаївській області будуть діяти вже три Центри обслуговування клієнтів за такими адресами: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25-а, м. Вознесенськ, вул. Соборності, 33, м. Баштанка, вул. Ювілейна, 84.

Джерело: