Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

03.09.2019 / 10:16

Миколаївські газовики взяли участь у третьому Всеукраїнському конкурсі бригад АДС

Уже третій рік поспіль миколаївські газовики беруть участь у Всеукраїнських змаганнях аварійних газових служб.
«Аварійні бригади - це свого роду «газовий спецназ» «Аварійні бригади - це свого роду «газовий спецназ» ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

Цього року конкурс проходив  наприкінці серпня - початку вересня. Змагання класично розбиті на три регіони - Центральний, Західний і Східний. Разом з АТ «Миколаївгаз» по Центральному регіону в г.Черняхів Житомирської області зустрілися бригади «Київоблгаз», «Чернігівгаз», «Волиньгаз», «Сумигаз», «Вінницягаз», «Хмельницькгаз» і «Черкасигаз».

Змагання включали в себе ряд випробувань і тестів, за якими формувалася оцінка бригади аварійно-диспетчерської служби за п'ятьма критеріями:

  1. Оснащення автомобіля АДС усіма необхідними матеріально-технічними засобами, приладами та інструментами, а також наявність необхідної документації: інструкцій, планів і т.п.;
  2. Технічний стан спецтранспорту;
  3. Рівень теоретичних знань;
  4. Швидкість і правильність одягання засобів індивідуального захисту;
  5. І найголовніше - практичні дії по локалізації та ліквідації аварійної ситуації.

На навчально-тренувальному полігоні команді потрібно було показати свою майстерність як у виявленні, так і в ліквідації витоків газу. Виявити і усунути витоки треба було на надземному і подземному газопроводах. В цьому році завдання було ускладнено тим, що підземних газопроводів було два - поліетиленовий і металевий. Крім того, окремим завданням було ліквідувати витік газу із зайианням в приямку і надати першу медичну допомогу потерпілому (наприклад, втрата свідомості, перелом або опік - на розсуд контрольної комісії).

Практичні навички бригади оцінювалися до найдрібніших деталей: чи правильно диспетчер прийняв виклик, як швидко бригада виїхала на місце, наскільки правильно вона під'їхала до місця аварії і огородила територію тощо. І всі завдання на час.

«Аварійні бригади - це свого роду «газовий спецназ». Безпека наших споживачів безпосередньо залежить від того, наскільки швидко і якісно вони зреагують. Крім того, не останнє місце в ефективності роботи займає злагодженість дій всіх членів команди. Свою майстерність вони відточують кожен день, виїжджаючи на заявки, а в день це може бути в середньому від 15 до 45 викликів по всій Миколаївській області», - розповідає головний інженер АТ «Миколаївгаз» Олексій Рубський.

У компанії відзначають, що головною метою організації і проведення такого конкурсу є не тільки перевірка рівня готовності бригад АДС до ліквідації аварій, а й прагнення дати фахівцям можливість знайти свої сильні і слабкі сторони, обмінятися досвідом, удосконалити свої вміння та навички, а також простимулювати їх до подальшого розвитку і вдосконалення.

Цього року команда АТ «Миколаївгаз» показала високий рівень підготовки і наступного року налаштована повернутися вже з перемогою.

Джерело: