Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

05.02.2020 / 09:25

"Миколаївгаз" зустрівся з первомайцями аби відповісти на актуальні питання споживачів стосовно розділення платіжки за газ

04 лютого АТ "Миколаївгаз" провів пресконференцію у м.Первомайськ, аби відповісти на хвилюючі питання споживачів газу.
Пресконференція в місті Первомайськ Пресконференція в місті Первомайськ ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

На зміни в законодавстві стосовно розділення платіжки за газ суспільство відреагувало неоднозначно. Частина споживачів газу спокійно сприйняли нововведення, як черговий крок у реформуванні ринку природного газу в Україні. У деяких же виник ряд питань і уточнень з приводу доставки газу.

Наразі АТ "Миколаївгаз" проводить широку роз’яснювальну компанію з цього приводу, і на прохання громади Первомайсього району 04 січня організувало окрему пресконференцію у м.Первомайськ аби надати відповіді на актуальні питання, які хвилюють споживачів газу.

«Ніяких координальних змін або збільшення платежів не відбулось. У зв’язку зі змінами у законодавстві платіж за доставку газу з загальної платіжки вивели в окрему, це не додатковий платіж, він завжди був але в одній платіжці за газ, яку ви отримували раніше», - зазначили представники АТ «Миколаївгаз».

«Миколаївгаз», як газорозподільна компанія в області, здійснює доставку газу до кожного споживача. Що туди входить: обслуговування усієї газотранспортної системи, утримання її в робочому стані. Для того, щоб цілодобово газ надходив до споживачів, у газорозподільній компанії працюють робітники, які підтримують тиск у мережі, діагностують газопроводи, вчасно їх замінюють, ремонтують, обслуговують газорозподільні пункти. Встановлення лічильників, повірка лічильників, їх заміна, утримання служб, в тому числі й аварійної служби - все це фінансування комплексної роботи «Миколаївгазу», яке закладено в тариф розподілу.

Зустріч пройшла в конструктивному діалозі, всі присутні мали змогу отримати відповіді на хвилюючі питання.

По закінченню пресконференції представники АТ «Миколаївгаз» запевнили присутніх у своїй готовності, у разі необхідності, надавати роз’яснення на питання споживачів і надалі.

Джерело: