Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

08.07.2019 / 11:59

«Миколаївгаз» зайняв третє місце у других всеукраїнських змаганнях фахівців діагностики газопроводів по Центральному регіону

З 24 червня по 31 липня 2019 року проходить Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед бригад дільниць діагностики газопроводів.
Другий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед бригад  дільниць діагностики газопроводів Другий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед бригад дільниць діагностики газопроводів ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

Як і минулого року, змагання розділені по регіонах України - Центральному, Східному та Західному.

25-26 червня у м.Біла Церква пройшов перший етап конкурсу по Центральному регіону, в якому взяли участь представники семи газорозподільних компаній - «Житомиргаз», "Черкасигаз", "Хмельницькгаз",  "Чернігівгаз", "Вінницягаз", "Чернівцігаз" і "Миколаївгаз".

Метою заходу є вдосконалення професійних навичок, підвищення кваліфікації, а також обмін досвідом серед робітників, які виконують технічне обстеження газових мереж комплексним приладовим методом.

Змагання включають в себе ряд випробувань, за якими формується оцінка роботи бригад діагностики газопроводів - перевірка укомплектованості бригад необхідними приладами та матеріально-технічними засобами, перевірка теоретичних знань та практичні дії бригад при виконанні комплексної приладової перевірки надземних та підземних газопроводів і технічного обстеження підземного газопроводу в шурфі.

Практична частина проходить на спеціально облаштованих полігонах.

На першому полігоні з надземним газопроводом командам необхідно визначити стан ізоляційного покриття в місцях виходу із ґрунту, стан металу труби і його захисного покриття. Виміряти довжину обстежених ділянок, на яких виявлені пошкодження та корозія металу. Перевірити технічний стан опор, кріплень та ізолюючих фланцевих з`єднань.

На другому полігоні потрібно виявити місцезнаходження підземного газопроводу; нанести місце його прокладення на схему і визначити глибину закладання; перевірити щільність ізоляційного покриття і сам газопровід на герметичність; у разі підозри на витік газу, відмітити на схемі ймовірні місця пошкодження труби або її покриття.

Під час обстеження і діагностики газопроводу в шурфі на третьому полігоні, завдання учасників – перевірити шурф на загазованість, стан ізоляційного покриття підземного сталевого газопроводу та стан металу труби на корозійність.

За підсумками змагань у Центральному регіоні визначено трьох переможців. «Миколаївгаз» зайняв почесне третє місце.

«Професіоналізм у роботі бригад дільниць діагностики газопроводів є надзвичайно важливим для безаварійності функціонування газотранспортної системи. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої знання і навички. І сьогоднішній результат це підтвердив», - розповідає головний інженер АТ «Миколаївгаз» Олексій Рубський.

Довідково:

Всеукраїнські змагання фахівців діагностики газопроводів по Східному регіону відбулися з 02 по 05 липня у м.Бердянськ Запоріжської області. Змагалися "Дніпрогаз", "Дніпропетровськгаз", "Криворіжгаз", "Сумигаз", "Харківгаз", "Харьківміськгаз" і «Кременчукгаз».

Змагання по Західному регіону проходитимуть з 16 по 19 липня у м.Чернівці за участі "Волиньгаз", "Закарпатгаз", "Івано-Франківськгаз", "Львівгаз", "Рівнегаз", "Запоріжгаз" та "Київоблгаз".

Три переможці по регіонах зустрінуться у фіналі конкурсу, який проводитиметься у Дніпрі 31 липня 2019р.

Джерело: