Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

07.02.2020 / 16:28

«Миколаївгаз» розповів про відокремлення плати за доставку на сесії Миколаївської міської ради

На запрошення Миколаївської міської ради АТ «Миколаївгаз» взяло участь в сесії міськради, під час якої обговорили питання вартості послуг за транспортування та споживання газу разом з тарифами за опалення, що встановлені для мешканців м. Миколаєва.
«Миколаївгаз» розповів про відокремлення плати за доставку на сесії Миколаївської міської ради «Миколаївгаз» розповів про відокремлення плати за доставку на сесії Миколаївської міської ради ФОТО: Миколаївгаз

Під час свого виступу в.о. директора комерційного Олена Лісова зазначила, що розділення платіжок з продажу газу та його доставки відбувся згідно чинного законодавства України та з метою належного виконання європейських норм у процесі реформування ринку газу та поділу послуг – анбандлінгу.

Відповідаючи на запитання від депутатів Миколаївської міської ради щодо обґрунтування одного з  найвищих тарифів в Україні на доставку газу в. о. директора комерційного довела до присутніх з чого складається тариф доставки газу, він розраховується і на що направляються кошти, сплачені споживачами.

«Підприємство в своїй діяльності керується виключно законодавством України, а саме Кодексом газорозподільних систем, який затверджено Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. В тариф 1,31 грн/м3 закладено обслуговування та утримання в робочому стані усієї газотранспортної системи, протяжність якої по Миколаївській області перевищує 8,7 тис. км, цілодобове надходження газу до споживачів, підтримка тиску в мережах, діагностика газопроводів, їх ремонти і вчасна заміна, встановлення лічильників газу, їх повірка, а також оплата праці робітників газорозподільній компанії», -  зауважила Олена Лісова.

Джерело: