Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

24.01.2020 / 16:40

«Миколаївгаз» оперативно відновив газопостачання Березанського району

Через стороннє втручання в систему газопостачання майже 2200 жителів 10 населених пунктів Березанського району залишилися без газу. «Миколаївгаз» направив всі сили на відновлення газопостачання.
«Миколаївгаз» оперативно відновив газопостачання Березанського району

У середу ввечері, 22 січня, на номер аварійної служби газу «104» почали масово надходити дзвінки від жителів Березанського району про відсутність газу в їх будинках. На місце виїхала бригада АДС і виявила, що невідомими особами було скоєно втручання в систему газопостачання, внаслідок чого припинилася подача блакитного палива.

Щоб споживачі району якнайшвидше змогли повернутися до звичного способу життя з використанням газу, на усунення надзвичайної ситуації були направлені понад 70 працівників «Миколаївгазу» з Новоодеського, Вітовського, Очаківського, Березанського районів та міста Миколаєва.

Вчора, 23 січня, у більш, ніж половини споживачів, газопостачання вже було відновлено. В першу чергу це об'єкти соціальної сфери - дитсадки, школи, лікарні.

«На сьогоднішній день практично 100% споживачів вже з газом. Роботи з відновлення газопостачання практично завершено», - говорить технічний директор АТ «Миколаївгаз» Сергій Мовчан.

Джерело: