Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

04.02.2019 / 10:13

Лише 14% підприємств Миколаївської області обладнали газові лічильники засобами дистанційної передачі даних

Ще понад 4,3 тис. підприємств Миколаївщини досі не встановили обладнання для дистанційної передачі даних, як того вимагає Кодекс газорозподільних систем. В основному, це невеликі компанії, які споживають до 10 тис. куб. м газу на рік
Засоби дистанційної передачі даних Засоби дистанційної передачі даних ФОТО: 104.ua

У Миколаївській області налічується понад 5 тис. споживачів-юридичних осіб, які підпадають під дію цієї норми Закону. На даний момент тільки 14%, а це трохи більше 700 об'єктів, оснащені відповідними приладами.

У липні минулого року НКРЕКП продовжила термін установки приладів дистанційної передачі даних до травня 2019 року. Але за умови надання гарантійного листа, в якому компанії письмово підтвердили виконання своїх зобов'язань в строк.

«До кінцевого терміну залишилося всього три місяці. Процедура установки необхідного обладнання займає від місяця до трьох. Тому закликаємо наших клієнтів поквапитися з вирішенням цього питання», - говорить голова правління ПАТ «Миколаївгаз» Павло Попов.

Нагадаємо, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим ще в 2015 році, комерційні споживачі повинні були встановити засоби дистанційної передачі даних до 27 травня 2018 року.

Однак, у зв'язку з неплатоспроможністю споживачів (зокрема, об'єктів соціальної сфери з невеликими площами приміщень і малим обсягом споживання газу), а також запізнілим початком процесу підготовки і подачі документів Оператору ГРМ, до травня 2018 року менше 10% об'єктів були оснащені необхідним обладнанням.

Більш детальну інформацію Ви зможете знайти тут.

Джерело: