Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

02.05.2018 / 15:02

Команда «Миколаївгазу» взяла третє місце у змаганнях з міні-футболу

З 26 по 28 квітня у Дніпрі пройшов Другий Всеукраїнський Чемпіонат з міні-футболу серед команд працівників газових господарств. ПАТ «Миколаївгаз» посіло третє місце у Східному регіоні.
Команда «Миколаївгазу» взяла третє місце у змаганнях з міні-футболу Команда «Миколаївгазу» взяла третє місце у змаганнях з міні-футболу ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Команди було розділено на три регіони. У Західному грали 5 команд, у Центральному – 7 команд і у Східному – 8 команд. За результатами відбору на Сході перше місце посіли представники «Дніпропетровськгазу», друге – «Харківгазу» і третє – «Миколаївгазу».

ПАТ «Миколаївгаз» представляли працівники трудового колективу, четверо з яких працюють у Вознесенському відділені.

«Не зважаючи на те, що учасники команди працюють у різних відділах, службах і навіть районах, у нас склалася злагоджена команда гравців. Хлопців єднає палке прагнення відстояти честь своєї області. Хочеться відмітити й працівника Вознесенського відділення Кібіша Віталія, адже його майстерність була відзначена перемогою у номінації «Кращий воротар», - розповідає голова профспілкової організації Ганна Севастьянова.

З 16 по 18 травня в Івано-Франківську відбудеться фінал Чемпіонату з міні-футболу, в якому візьмуть участь команди-переможці першого туру змагань за своїми регіонами: Західні «Львівгаз» та «Івано-Франківськгаз», Центральні облгази з Вінниці, Чернігова й Сум і троє вищезгаданих переможців із Заходу.

Важливо додати, що підготовку і проведення змагань здійснює Професійна спілка працівників газових господарств України при підтримці ТОВ «РГК ТРЕЙДІНГ».

Джерело: