Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

02.05.2019 / 09:00

Керівництво області сприятиме ПАТ «Миколаївгаз» у впроваджені дистанційної передачі даних

25 квітня в Обласній держадміністрації пройшло перше засідання штабу по підготовці до опалювального сезону 2019-20рр.
Впровадження дистанційної передачі даних - під контролем керівництва області Впровадження дистанційної передачі даних - під контролем керівництва області ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

На засіданні були присутні представники районних адміністрацій Миколаївської області, а також тих організацій, які мають пряме відношення до організації та забезпечення теплого і комфортного проходження опалювального періоду для мешканців Миколаївщини, в т.ч. й ПАТ «Миколаївгаз».

Одним із ключових моментів, озвучених головним інженером «Миколаївгазу» Олексієм Рубським, була необхідність встановлення засобів дистанційної передачі даних на комерційні вузли обліку газу.

Опираючись на законодавчу базу, а саме Постанови НКРЕКП  №2494 від 30.09.2015р. та №691 від 12.07.2018р. Олексій Рубський нагадав про строки облаштування вузлів обліку – 1 травня 2019 року, а також озвучив основну, пов’язану з цим проблему. З 1,5 тис. бюджетних організацій та установ, засобами дистанційної передачі даних обладнано лише 200.

«Такий важливий законодавчий крок в енергетичній сфері, як перехід на добове балансування газу, може бути ефективно реалізований лише за наявності дистанційної передачі даних. Ані у вас, ані у нас немає такого людського ресурсу, щоб кожного дня вручну вносити обсяги спожитого газу в програму і щоденно закривати баланс. Саме для цього і потрібно якнайшвидше реалізувати заходи з установки приладів дистанційної передачі даних», - звернувся до представників бюджетних закладів Олексій Рубський. 

Він нагадав, що всю необхідну інформацію щодо зазначеної процедури (етапи, документи, протоколи) можна знайти на офіційному сайті «Миколаївгазу» mk.104.ua у розділі «Вимоги до дистанційної передачі даних». А також попросив присутніх поквапитись із вирішенням цього питання.

Керівництво області повністю підтримало ПАТ «Миколаївгаз» й наголосило, що триматиме це питання під своїм контролем.

Джерело: