Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

26.03.2018 / 14:48

Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Миколаївгаз» довела готовність рятувати миколаївців в умовах надзвичайної ситуації

21 березня ПАТ «Миколаївгаз» спільно МНС та іншими рятувальними службами міста провели учбово-тактичні заняття з ліквідації аварійної ситуації. Метою заходу було відпрацювання навичок швидкого реагування на надзвичайну ситуацію, яка може виникнути в місті чи області, та застосування практичних дій з її ліквідації в умовах, наближених до реальних.
Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Миколаївгаз" завжди напоготові ліквідації аварійної ситуації Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Миколаївгаз" завжди напоготові ліквідації аварійної ситуації ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Так, 21 березня близько 9 години ранку на центральний пост аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Миколаївгаз» надійшло повідомлення з номеру Служби оперативного реагування Миколаївської міської ради 1588 наступного змісту: «На станції 3-го підйому миколаївського «Міськводоканалу» по вул. Миколаївській було пошкоджено ємності з хлором. На території, прилеглій до цього об’єкту склалася аварійна ситуація, яка несе реальну загрозу здоров’ю та життю населення».

Можлива евакуація мешканців житлових будинків, що знаходяться в зоні дії шкідливих речовин, передбачала оперативну допомогу з боку газової служби. Будинки, у яких газові прилади залишились без нагляду, мали бути відключені від газопостачання.

На місце аварії негайно виїхала бригада аварійно-диспетчерської служби газу, укомплектована всіма необхідними матеріалами і обладнанням. Окрім того, згідно ПЛАС (Плану з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних з газом), для виконання даних робіт було задіяно підрозділи служби ВБСГ Інгульського району, які допомагали бригаді АДС якнайшвидше виконати поставлені задачі, та залучено фахівця з питань цивільного захисту ПАТ «Миколаївгаз».

«Такі навчання є дуже важливими, адже допомагають нам відпрацьовувати практичні навички ліквідації аварійних ситуацій, ефективно взаємодіючи з іншими рятувальними службами нашого міста. В даному випадку – з горнорятувальним загоном МНС в Миколаївській області», - розповідає начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Миколаївгаз» Андрій Токарєв.

За результатами навчань АДС ПАТ «Миколаївгаз» отримала задовільну оцінку по діях оповіщення та співпраці з іншими рятувальними службами міста. Про це було наголошено на підсумковій нараді при Міськвиконкомі Миколаївської міської ради.

Джерело: