Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

20.11.2019 / 11:55

АТ «Миколаївгаз» заручилось підтримкою ОДА у процесі встановлення лічильників газу споживачам

19 листопада, в Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада з питання організації роботи зі встановлення приладів обліку газу за рахунок АТ «Миколаївгаз» в квартирах споживачів.
Нарада в ОДА з питання організації роботи зі встановлення приладів обліку газу за рахунок АТ «Миколаївгаз» Нарада в ОДА з питання організації роботи зі встановлення приладів обліку газу за рахунок АТ «Миколаївгаз» ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

На нараді були присутні представники районних адміністрацій Миколаєва, а також керівники ЖЕКів і комунальних управляючих компаній. З боку АТ «Миколаївгаз» виступали комерційний директор Сергій Щербаков та головний інженер Олексій Рубський.

Спікери від газорозподільної компанії звернулись до представників Управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОДА, Департаменту ЖКХ Миколаївської міської ради, а також до всіх присутніх з проханням допомогти у вирішенні проблеми встановлення приладів обліку споживачам, які відмовляються від їх установки за рахунок газової компанії.

В ході обговорення було вирішено створити спеціальні комісії на базі районних адміністрацій, управляючих компаній та ЖЕКів. Їх представники будуть сприяти АТ «Миколаївгаз» в проведенні роз’язснювальної роботи серед споживачів щодо необхідності встановлювати прилади обліку та, в разі необхідності, фіксувати випадки відмови від лічильників.

Наприкінці наради, користуючись можливістю, представники «Миколаївгазу» ще раз нагадали присутнім (особливо тим, хто цього ще не зробив) про необхідність укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Джерело: