Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

02.09.2020 / 15:53

«Миколаївгаз» підписав Меморандум про співпрацю з Центром надання адміністративних послуг

Сьогодні, 02 вересня, АТ «Миколаївгаз» підписав Меморандум про співпрацю з Миколаївською міською радою та департаментом з надання адміністративних послуг.
«Миколаївгаз» підписав Меморандум про співпрацю з Центром надання адміністративних послуг «Миколаївгаз» підписав Меморандум про співпрацю з Центром надання адміністративних послуг ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

Відтепер «Миколаївгаз» та ЦНАП використовуватимуть реєстр демографічних даних мешканців Миколаєва спільно.

Меморандум передбачає оптимізацію електронних інформаційних ресурсів та забезпечення передачі даних для «Миколаївгазу» за запитами споживачів газу в автоматичному режимі. Відтепер, звертаючись до Центру обслуговування клієнтів, не треба надавати довідку про кількість зареєстрованих осіб. Менеджери Центру формуватимуть її на місці.

АТ «Миколаївгаз» активно продовжує розвивати системний підхід до обслуговування споживачів газу. Тож, підписання такого Меморандуму про співпрацю є важливим кроком у напрямку підвищення якості надання послуг.

«Кожного дня ми вдосконалюємо наші сервіси і намагаємось покращити рівень обслуговування клієнтів, адже висока якість надання послуг – одне з пріоритетних напрямів у нашій роботі», - говорить голова правління АТ «Миколаївгаз» Тетяна Бузовська.

В свою чергу, мер міста додав, що система ефективно працюватиме лише за умови, що кожен мешканець міста хоча б раз звернеться до ЦНАП для актуалізації своїх даних.

Джерело: