Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

26.06.2020 / 14:49

АТ «Миколаївгаз» отримало подяку від Миколаївської обласної державної адміністрації

В п’ятницю, 26 червня, АТ «Миколаївгаз» отримало подяку від Миколаївської обласної державної адміністрації «За плідну співпрацю, активну громадську позицію і вагомий внесок у боротьбі з COVID-19».
Подяка "Миколаївгазу" за допомогу медзакладам Подяка "Миколаївгазу" за допомогу медзакладам ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

Нагадуємо, що "Миколаївгаз" неодноразово надавав допомогу медичним закладам Миколаївщини, серед яких Первомайська центральна районна лікарня, Миколаївська обласна інфекційна лікарня та Багатопрофільна лікарня Баштанського району.

«Коли ми передавали медичним закладам області необхідне обладнання та засоби, найкращою нагородою для нас були щирі слова вдячності від медперсоналу, - говорять в компанії, - адже немає нічого ціннішого, аніж людське життя та здоров’я!»

Дуже приємно усвідомлювати, що керівництво області підтримує і цінує наш внесок в спільну справу у боротьбі з пандемією, адже ця подяка це підтвердження, що колектив «Миколаївгазу» робить правильну і важливу справу.

Нагадаємо, що в період квітень-травень «Миколаївгаз» тричі надавав допомогу медичним закладам Миколаївської області, серед яких Первомайська центральна районна лікарня, Миколаївська обласна інфекційна лікарня, Миколаївський центр невідкладної допомоги і Багатопрофільна лікарня Баштанського району.

В якості допомоги лікарням було передано засоби індивідуального захисту для медперсоналу, медичне приладдя, дезінфікуючі засоби, а також два монітори для діагностики стану хворих, підключених до апаратів ШВЛ.

Джерело: