Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

25.02.2020 / 14:03

25 лютого «Миколаївгаз» провів чергову зустріч зі споживачами у Вітовській районній державній адміністрації

Темою обговорення стали окремі платіжки за газ та його доставку.
Зустріч з Вітовською громадою Зустріч з Вітовською громадою ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

Аби послухати про нововведення та отримати від фахівців АТ «Миколаївгаз» відповіді хвилюючі питання, на зустріч прийшли понад 40 представників Вітовської громади. Серед запрошених були керівництво Вітовської районної  державної адміністрації, представники сільських рад, депутати, працівники бюджетних організацій та підприємств.

В свою чергу запрошені представники АТ «Миколаївгаз» пояснили особливості встановлення розміру плати за доставку газу, в чому вона полягає, функції Оператора ГРМ, порядок формування тарифу на розподіл, розрахунку плати за доставку тощо.

Чимало звучало запитань про приведення обсягів спожитого газу до стандартних умов, та чому за доставку мають сплачувати ті споживачі, які в минулий «газовий рік» блакитним паливом не користувались. Також, особливий інтерес викликало питання про розмір тарифу на розподіл газу, чому він різний по областях України.

В ході зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на всі питання і подякували за можливість зустрітися та отримати такі роз’яснення.

Джерело: