Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

Новини

30.04.2020 / 14:38

«Миколаївгаз» втретє надав допомогу медичним закладам Миколаївщини

30 квітня «Миколаївгаз» вже втретє надав допомогу медичним закладам області. Цього разу її отримали Багатопрофільна лікарня Баштанського району та Первомайська центральна районна лікарня
"Миколаївгаз" надає допомогу лікарням "Миколаївгаз" надає допомогу лікарням ФОТО: АТ "Миколаївгаз"

На запит медиків газорозподільна компанія придбала для потреб лікарів засоби індивідуального захисту: медичні окуляри, респіратори, захисті костюми та рукавички, аби медперсонал міг безпечно здійснювати свою важливу роботу.

Розуміючи, що в умовах поширення пандемії найбільшої допомоги наразі потребують медики, підприємство не могло залишатись осторонь.

Як соціально-відповідальна компанія, ще на початку запровадження карантину «Миколаївгаз» звернувся до Управління з охорони здоров’я Миколаївської області з пропозицією допомогти у придбанні необхідних медичних засобів та обладнання.

Так, першими допомогу від газовиків отримали Миколаївська обласна інфекційна лікарня – два монітори для діагностики стану хворих, підключених до апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легень), а також Центр невідкладної допомоги – дезінфікуючі засоби.

Другим траншем медичне приладдя було передано Первомайській центральній районній лікарні та Миколаївській обласній інфекційній лікарні. Окрім того «Миколаївгаз» надав авто для щоденного перевезення медпрацівників Первомайської лікарні.

І от зараз засоби індивідуального захисту отримали Баштанський та Первомайський медзаклади.

«Медпрацівники зараз знаходяться на передовій у боротьбі за наші життя та здоровя. І всі ми за можливості повинні їм допомагати. Адже подолати вірус covid 19 – це не лише справа лікарів, це наша спільна справа», - говорять у «Миколаївгазі».

Компанія закликає свідомий бізнес приєднатися у допомозі лікарям та лікарням в їх нелегкій боротьбі з пандемією.

Джерело: