Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

До уваги клієнтів

13.09.2017 / 11:04

До кінця року побутові споживачі газу мають підписати з ПАТ "Миколаївгаз" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем до кінця 2017 року всі побутові споживачі природного газу повинні підписати з ПАТ "Миколаївгаз" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.

Згідно Глави 5, Розділу ІІІ «Кодексу ГРМ» всі споживачі природного газу мають підписати такий акт, адже він є невід’ємною частиною договору розподілу природного газу. В ньому вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає споживачу право самостійно розпоряджатися власними газовими мережами, а також обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту. 

Ліквідацією аварійних ситуацій, як і раніше, займатиметься ПАТ «Миколаївгаз», а для здійснення ремонту газопроводів їх власник може звернутись в будь-яку організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі будуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.

Робота з підписання споживачами акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін розпочалась ще в минулому році, адже до кінця 2016 року акти мали бути підписані зі споживачами газу - юридичними особами (промисловість, ТКЕ, КПО) та іншими об'єктами суб'єктів ринку природного газу.

Зараз ПАТ «Миколаївгаз» активно продовжує цю роботу, адже до кінця цього року акти повинні бути підписані вже зі всіма категоріями споживачів природного газу.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти тут.

Джерело: