Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

До уваги клієнтів

17.12.2018 / 08:15

Святкуймо день клієнта разом!

З 17 по 21 грудня у Центрі обслуговування клієнтів святкується День клієнта!
Приходьте за новорічними гостинцями в Центри облуговування клієнтів газової компанії Приходьте за новорічними гостинцями в Центри облуговування клієнтів газової компанії ФОТО: 104.ua

Запрошуємо всіх взяти участь у святкувані!

  • Усі споживачі газу, які в ці дні завітають до Центру обслуговування клієнтів та зареєструються в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua, стануть учасниками розіграшу подарунків.
  • В ці дні сувеніри та солодкі гостинці отримають всі діти, які відвідають Центр обслуговування клієнтів. 
  • Серед споживачів, які протягом останніх трьох місяців передавали показання лічильника до ПАТ «Миколаївгаз» будь-яким способом, вчасно сплачували за газ і не мають боргів, також буде проведено розіграш новорічних призів.
  • Споживачі, які відвідають Центр обслуговування клієнтів з 17 по 21 грудня, мають можливість отримати фірмову наліпку або магніт з вказанням номеру особового рахунку.
  • Приємний сюрприз для на клієнтів, які правильно розгадають кросворд на останній сторінці газети «104 інфо». Покажіть заповнений кросворд фахівцю на ресепшені Центру обслуговування клієнтів. За правильні відповіді гарантовано отримайте яскравий подарунок до новорічних свят.

Розіграші призів відбудуться 26 грудня 2018 року.

Джерело: