Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

До уваги клієнтів

17.08.2019 / 16:50

Половину мікрорайону Варварівка підключили до газу

Роботи з відновлення газопостачання у Варварівці йдуть повним ходом. За поточний тиждень працівники газової служби змогли обійти половину мікрорайону. Майже в дві тисячі домоволодінь повернувся «блакитний вогник».
Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання ФОТО: 104.ua

«Миколаївгаз» кинув всі сили на те, щоб споживачі якомога швидше змогли повернутися до звичного способу життя з використанням газу. Задіяні всі працівники експлуатаційних служб. Окрім миколаївських, залучені фахівці з районів області. Понад 30 людей щодня виїжджають у Варварівку, щоб в найкоротші терміни обійти якомога більше вулиць і будинків.

Для зручності жителів району «Миколаївгаз» щодня став викладати графіки проходження вулиць на своїй сторінці в ФБ. Нажаль, газовики фізично не встигають потрапити в усі будинки за один день, тому іноді роботи переносяться на наступний.

У вихідні в черговому режимі працюють бригади аварійно-диспетчерської служби. Ті споживачі газу, до яких газовики не змогли потрапити в будній день, можуть залишити заявку за номером 104, і бригада АДС виїде за викликом у вихідний.

«Ми розуміємо невдоволення жителів Варварівки з приводу настільки тривалої відсутності у них газу. Але без відключення газопостачання ми не змогли б провести капітальний ремонт головного ГРП, від якого живиться весь район. Стан обладнання був критичним, тому що ремонт не проводився багато років. Ми запланували його на літо, щоб полегшити людям цей період знаходження без газу, поки не похолодало, і не включилися опалювальні прилади», - пояснюють у «Миколаївгазі».

Миколаївська область газифікована понад 50 років тому, і багато газопроводів і обладнання вже вимагають ремонту. Щорічно, аналізуючи стан мереж, «Миколаївгаз» планує ремонтні роботи по всій області. Фінансування затверджується в інвестпрограмі, складаються графіки ремонтів. Ці графіки регулярно публікуються на сайті компанії mk.104.ua в розділі «До уваги клієнтів». Перед початком робіт інформуються органи місцевої влади, розклеюються оголошення для населення, даються статті в ЗМІ.

В цьому році прийшов час ремонту в Варварівці. І «Миколаївгаз» просить всіх жителів мікрорайону з терпінням і розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

«Такий капітальний ремонт був вимушеною необхідністю з метою забезпечення безпеки всіх жителів Варварівки. Він пройшов успішно, і жителі мікрорайону можуть зітхнути спокійно - найближчі 10, а то і 20 років він більше не знадобиться, і подібного масового відключення вже не буде», - резюмують у «Миколаївгазі».

Наступного тижня газовики планують закінчити обхід всього району. В останній тиждень серпня будуть доопрацьовуватися ті адреси, які не змогли охопити раніше через відсутність мешканців. До кінця місяця роботи мають бути завершені.

Джерело: