Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

До уваги клієнтів

29.12.2017 / 14:53

Новорічна акція від «Миколаївгазу» - виграй смартфон!

Вперше напередодні нового року ПАТ «Миколаївгаз» організувало святкування Дня клієнта. Захід тривав з 18 по 22 грудня 2017р. Протягом тижня споживачі природного газу могли взяти участь у розіграшах різних подарунків, відвідуючи Центри обслуговування клієнтів, користуючись онлайн-сервісами газового господарства чи просто будучи відповідальними і зразковими платниками за газ.
День клієнта у Центрах обслуговування День клієнта у Центрах обслуговування ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Всі споживачі, які в період з 18 по 22 грудня відвідали Центри обслуговування клієнтів, отримали фірмові наліпки, з вказанням власного особового рахунку та нагадуванням про передачу показань лічильника. На маленьких відвідувачів очікували повітряні кульки і солодощі.

Всі споживачі, які дали правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.info під час проведення Дня клієнта у Центрах обслуговування, отримали подарунки – фірмові чашки 104.ua та новорічні кульки.

По завершенню Дня клієнта, 28 грудня, відбувся фінальний розіграш призів. Були обрані п’ять переможців серед споживачів, які протягом тижня завітали до Центрів обслуговування і заповнили анкету щодо якості послуг, які надає газова компанія, п ’ятеро, хто в період з 18 по 22 грудня зареєстрували Особисті кабінети на сайті 104.ua і п ’ять, які протягом останніх трьох місяців справно передавали показання лічильника до ПАТ «Миколаївгаз», вчасно сплачували за газ і не мають боргів.

«Ми вдячні нашим клієнтам за довіру і вирішили напередодні новорічних свят започаткувати нову традицію – проведення Дня клієнта. Сподіваємось продовжити її і надалі. Але особливий сюрприз ми підготували до Нового року. Серед споживачів, які в період з 1 по 5 січня передадуть нам показання своїх газових лічильників за допомогою смс-повідомлення на номер 7104, буде розіграно суперприз - смартфон», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Миколаївгаз» Альона Трибрат.

Умови новорічної акції:

Всі споживачі газу Миколаївської області, які в період з 1 по 5 січня передадуть до ПАТ «Миколаївгаз» показання своїх газових лічильників за допомогою смс-повідомлення на номер 7104, візьмуть участь у розіграші смартфона.

Визначення переможця відбудеться 15 січня 2018р.

*Формат смс-повідомлення: ХХХХХХХХХХ   ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, потім пробіл, потім ХХХХХ – 5 цифр з показаннями лічильника.

Джерело: