Контакт-центр (0512) 777-104
 
Контакт-центр (0512) 777-104

До уваги клієнтів

13.10.2018 / 11:39

8 простих правил безпеки користування газом

Незабаром розпочнеться новий опалювальний сезон, тож варто згадати основні правила безпеки користування газом в побуті
Що робити, якщо відчули запах газу Що робити, якщо відчули запах газу ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Шановні споживачі, ПАТ «Миколаївгаз» нагадує прості правила безпеки користування газом, які збережуть Вам життя:

  1. Перед тим, як увімкнути газовий котел або колонку з відводом продуктів згоряння в димохід, обов’язково перевірте наявність тяги, а також контролюйте її наявність під час роботи приладів.
  2. Приміщення, в якому працюють газові прилади, повинно добре провітрюватись.
  3. Слідкуйте за справністю роботи автоматики газового обладнання, регулярно перевіряйте стан газових приладів у сервісних службах, утримуйте прилади в чистоті.
  4. Вчасно перевіряйте стан димових та вентиляційних каналів. Власники приватних будинків повинні викликати пічників не рідше одного разу на рік. Мешканці квартир мають вимагати від власників багатоквартирного житла своєчасного обслуговування димовентканалів та ремонту внутрішньобудинкових газопроводів.
  5. Не переставляйте, не ремонтуйте та не встановлюйте газові прилади самостійно! Це небезпечно! Викличте спеціаліста газового господарства.
  6. Заборонено встановлювати електровитяжку в приміщенні, де є працюючі газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід. Це може призвести до утворення зворотної тяги та отруєння чадним газом.
  7. Якщо ви відчули запах газу, негайно перекрийте усі газові вентилі, відчиніть вікна для створення протягу, покиньте загазоване приміщення та викличте аварійну газову службу 104!
  8. В загазованому приміщенні не можна вмикати або вимикати освітлення, електроприлади, запалювати сірник, палити, а також дзвонити по телефону. Це може призвести до вибуху.

ПАТ «Миколаївгаз» - ми турбуємось про Вашу безпеку!

Джерело: